VBM op bezoek bij de ING

Op donderdag 18 oktober jl. was de VBM-Businessclub met ruim 50 leden en introducés te gast bij de ING Den Haag op het Tournooiveld. De avond stond in het teken van Netwerken. Voorafgaand aan het programma nam Kaushilya Budhulal namens de gehele VBM Businessclub op een gepaste wijze afscheid  van Hicham Bouzidi. Zij bedankte hem voor zijn inzet gedurende meer dan tien jaar 10 jaar in het bestuur van VBM-Businessclub en  voor alles wat hij voor onze club heeft betekend. Vervolgens was het tijd voor de exclusieve en inspirerende workshop “Meer omzet door effectief netwerken”. Deze werd gegeven door Jochem Klijn. Jochem is directeur van het bedrijf Netwerken.nl en hij richt zich op het succesvol maken van ondernemers in het netwerken. Aan de hand van een interactieve en zeer boeiende presentatie besteedde hij  onder andere aandacht aan: –          De basis van netwerken, het principe van zaaien en oogsten –          De practische handvatten voor ieder netwerkbijeenkomst –          Hoe meer omzet te behalen uit het netwerk. Tijdens de workshop was er veel tijd ingeruimd om het geleerde onmiddellijk in praktijk te brengen door middel van oefeningen. Voor de aanwezigen werd ook de mogelijkheid geboden om kosteloos deel te nemen aan het netwerk seminar op dinsdag avond 23 oktober in Maarsen. Tenslotte kreeg iedereen ook zijn e-book ‘Netwerken op karakter’  aangeboden. Wij hebben van Jochem Klijn toestemming gekregen deze ook aan de niet aanwezige leden van VBM Business club ter beschikking te stellen. Zijn e-book is te lezen op onderstaande link. Klik hier om het e-book op te halen >> Na de workshop hebben de aanwezigen de theorie uit de presentatie uitstekend in praktijk weten te brengen tijdens de aansluitende netwerkavond onder het genot van een heerlijk mediterraans buffet geserveerd door Brasserie Buitenhof.